Açılı Kafalar, Hız Kafaları, Özel Kafalar +90 212 551 55 07

info@gundogdu.co

Hız Kafası - SC Serisi
Kategori: SC Serisi

Hız Kafası – SC Serisi yüksek kalite standartlarında Avrupa’da üretilmekte ve Türkiye stoklarımızdan teslim edilmektedir. SC Serisi Hız Kafaları BT40, SK40, CAT40, BT50, SK50, CAT50, HSK63, HSK100  konik şaftları ile CNC ve Universal tezgahlarınıza uyumlu kafalardır.

Hız Kafası – SC Serisi nedir,  nerede kullanılır,  seçimi nasıl yapılır, tipleri ve özellikleri nelerdir gibi teknik bilgilere alt kısımda yer verilmiştir.

Hız kafaları (S Serisi). 30.000 RPM’e kadar olan modelleri ile her türlü işleme merkezinde kullanılabilmektedir. Başlıca avantajı, tezgahınız ile ulasamadığınız hızlara ulaşmanızı imkan vererek istenilen yüzey kalitesini elde etmenizi sağlamaktır. Özellikle kalıpçılık sektöründe finiş operasyonları için yaygın olarak kullanilan hız kafaları, iş parçasının üzerine yazı yazmak gibi çesitli amaçlarla da kullanılabilmektedir. Her hız kafasının sabit bir çevrim oranı vardır ve tezgahın fener milinin dönüs hızını o oranda artırır, böylece tezgahta minimum oranda yüklenme oluşur.

Hız Kafası – SC Serisi Özellikleri

  • Delik delme, hafif frezeleme ve çelik, alüminyum, plastik ve ağaç üzerinde finiş operasyonları için
  • Değiştirilebilir modüler konik
  • Üniversal ve CNC tezgahlarda kullanılabilir
  • Isıl işlem görmüş çelik alaşımlı gövde
  • İndeks kolundan su vermeli

Hız Kafası – SC Serisi Teknik Resimleri ve Çeşitleri

Hız Kafası - SC Serisi Gisstec Hız Kafaları

Hız Kafası – SC Serisi Gisstec Hız Kafaları

Hız Kafası - S Serisi Gisstec Hız Kafaları

Hız Kafası – S Serisi Gisstec Hız Kafaları

 

Hız Kafası – SC Serisi fiyat teklifi ve siparişlerişleriniz için bizlerle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Gündoğdu Endüstri ve Gisstec Motion Açılı Kafa, Hız Kafası, Özel Açılı Kafalarla ile ilgili Not;
Tornalama, delik delme ve frezeleme gibi talaşlı imalat yapan üreticilerin takım tutucu noktasında her ihtiyacının karşılanması için Gündoğdu Endüstri hizmet vermektedir. Yüksek kalite standardında ki Gisstec markasıyla Türkiye’nin otomotiv, havacılık, savunma, kalıpçılık, medikal ve makina sektörlerinde standart Açılı Kafalar ve Özel üretim Tahrikli ve Açılı Kafa çözümleri sunmaktadır. Ayrıca,  Okuma, HAAS, DMG Mori Seiki, MAG, Mazak, Emco, Traub, Miyano, Doosan, Index gibi sektörün önde gelen CNC makina üreticilerinin BT, SK, HSK ve ISO tezgahlarına özel olarak takımlandırma yapmakta ve Gisstec takım tutucu ürünlerini stoktan teslim etmektedir. Şirketimiz talaşlı imalat sürecinde kullanılan tornalama için torna tezgahı, delik delme için matkap tezgahı ve frezeleme için freze tezgahlarına özel uzman mühendis kadrosu ile verimliliği artırıcı takımlandırma ve takım tutucu çözümleri sunmaktadır.